Škola

Nabízíme pro naše zákazníky kvalitní sortiment školních pomůcek.

Doplňujete penál nebo aktovku? Od začátku školního roku už přišlo pár školních potřeb k úhoně a je nutná jejich obměna?
Pak jste tu správně. Kružítka, pastelky, štětce, temperky, vodovky, sešity a spoustu dalších školních potřeb najdete právě u nás.
Vybrali jsme pro Vás školní potřeby od osvědčených výrobců, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti. Spokojenost našich zákazníků nám potvrzuje správnost výběru značek, jako MAPED, Centropen, Herlitz, KOH-I-NOOR, Jovi, Stabilo a další.
Věříme, že si u nás vyberete. Připraveny jsou pro Vás tisíce kusů školních potřeb. A s jejich výběrem Vám rádi pomůžeme.

Naší obchodní strategií je především zaručená kvalita, bezpečnost, použití ekologických materiálů a kompletnost nabídky od běžných školních a kancelářských potřeb až po značkové a zakázkové výrobky.

Sortiment školních a kancelářských potřeb je členěn do jednotlivých specializovaných skupin podle účelu a použití. Nabízíme tak ucelené řady výrobků a systémů pro psaní, kreslení, grafiku, design, malbu různými technikami a typy barev, dále pro vybavení pracoviště, děrování, sešívání, lepení, zakládání a organizaci písemností, ruční a strojní rýsování a další specializované řady.